Published On: 24 Gusht, 2017

Dita vendimtare për Coutinhon dhe Dembelen (Foto)

  • Sot do të jetë dita vendimtare sa i përket transferimit të Ousmane Dembele dhe Phil Coutinho në Barcelonë

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka zbuluar se presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu sot do të takohet me drejtuesit e Liverpoolit dhe Borussia Dortmundit.

Ky takim do të mbahet në Monaco dhe do të bisedohet për transferimin e mundshëm të  Ousmane Dembele dhe Phil Coutinho në Barcelonë, përcjell Express.

Barcelona tash e disa javë është duke bërë përpjekje që të transferoj Ousmane Dembelen dhe Phil Coutinhon.

Dortmund është i gatshme ta shes francezin, por po kërkon 150 milionë euro, kurse Liverpool nuk po dëshiron ta shes brazilianin edhe pse Barcelona ka ofruar 150 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse nga ky takim do të ndryshoj ndonjë gjë apo jo. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...