Published On: 9 Prill, 2016

“Dita t’ u bëftë 1000, Dr Berisha!” dhe një kunjë për Topin

Deputetja e Partisë Demokratike Liljana Elmazi ka qenë mjaft aktive në Facebook sot, për shkak edhe të zhvillimeve politike.

Ajo i ka kushtuar dy komente të veçanta liderit moral të së djathtës, Sali Berishës, dhe ish-presidentit të Republikës Bamir Topi.

LEXONI edhe: 

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-intervista-e-fundit-e-sali-cekajt-tropoje-1998-serbet-jane-aq-te-dobet-aq-te-ligj-saqe-merren-me-pleq-e-me-plaka-audio/

Ndërkohë që Berishën, Elmazi e uron që të ketë jetë sa më të gjatë, Bamir Topit, që ka marrë zyrën e deputetit demokrat te selia e vjetër e PD, politikanja i shkruan: “Çfarë ëndrre, Topi, meqë i dhuroi Rama zyren e Berishës, ëndërron sikur është Berisha, maces së ngordhur i duket vetja luan ,,,,”.

Topi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...