Published On: 10 Prill, 2016

Dita HISTORIKE për shqiptarët, thyerja e kufirit Shqiptaro – Shqiptarë në Koshare (Video)

9 PRILL 1999 Një datë HISTORIKE për popullin SHQIPTARË, thyerja e kufirit Shqiptaro Shqiptarë në Koshare, ndiqeni dokumentarin.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/video-per-here-te-pare-per-opinion-skena-vrastare-dhe-duke-marre-financime-nga-serbia-live/

http://www.shqiptari.eu/studiuesi-japonez-kanuni-kodi-ma-i-lashte-boteror-i-mbijetuar-para-krijimit-te-shteteve/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...