Published On: 23 Tetor, 2016

Dita e dytë e Seminarit të Asamblesë Parlamentare të NATO’s, po merr pjesë edhe Thaçi (Foto)

Edhe sot në Prishtinë vazhdon puna e Seminarit të 93’të të Rose-Roth i Asamblesë Parlamentare të NATO’s

Pjesë e panelit diskutues do të jetë edhe Presidenti Hashim Thaçi, shkruan Express.

Ky takim u bë e ditur se do të mbahet tri ditë, në të cilin do të diskutohen perspektivat e Kosovës në marrëdhëniet me BE’në dhe rrolin e NATO’s në rajon, por edhe tema të tjera që lidhen me sigurinë në Kosovë dhe rajon.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...