Published On: 7 Maj, 2016

Diplomati gjerman gjen një lokal me emrin Kosova në Ukrainë (Foto)

I dërguari i Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor dhe ish ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Ernst Reichel e ka gjetur një lokal me emrin e Kosovës në Ukrainë.

Në një foto të publikuar, emërtimi i lokalit është “Visa Kosova”, por nuk dihet nëse pronari i këtij lokali është shqiptar i Kosovës.
kosova ukraine

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...