Published On: 9 Shkurt, 2016

Dikush ia dogji dy kamionë, dëmet rreth 25 mijë euro

Në mesnatë, rreth orës 00:45 minuta në parkingun e kompanisë “Lani” në Suharekë ka shpërthyer zjarri në dy kamionë (auto bartëse).

Njësite policore dhe të zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes, raporton lajmi.net.
Policia raporton se edhe përkundër përpjekjeve të zjarrfikësve të cilët e kanë lokalizuar zjarrin nuk është arritur të shpëtohen kamionët të cilët janë djegur pothuaj në tërësi.
Policia ka nisur me hetimin e rastit e që më gjasë ishte i qëllimshëm.
Sipas viktimës vlera e dëmit është rreth 25.000 euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...