Published On: 26 Qershor, 2016

Dikur ushtar i UÇK’së, sot jeton në tendë (Video)

Dikur luftonte për UÇK’në, kurse sot jeton në kushte të mjerueshme. Veterani i plagosur në luftë nuk ka besuar se do të vinte në këtë gjendje.

Selim Ymeri së bashku me babanë, gruan dhe tre fëmijët jeton në një tendë, njofton Klan Kosova.

Kryefamiljari, që është edhe veteran  i UÇK-së dhe i plagosur në luftë, thotë se nuk ka besuar se do të vinte në këtë gjendje.

Vendi ku ata janë detyruar ta bëjnë shtëpi nuk i plotëson as kushtet elementare për jetesë.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...