Published On: 23 Korrik, 2016

Dijamant Zabërgja, kosovari i tretë i vrarë nga sulmi terrorist në Munih (FOTO)

Dijamant Zabergja, është kosovari i tretë i cili është vrarë në sulmin terrorist në Munih. Lajmin e ka ka konfirmuar babi i tij në një status në Facebook ku ka shkruar se 21 vjeçari është vrarë nga “dora terroriste”.

“Me pikëllim të thellë njoftoj farefisin, miqtë dhe shokët se djali im Dijamant Zabergja 21 vjeqar u vra dje në Minhen nga dora terroriste”, ka shkruar Naim Zabergja, babai i Dijamantit.

Numri i shqiptarëve të vrarë në Mynih shkon në tre: Sabina Sulaj, Armela Segashi dhe Dijamant Zabergja./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...