Published On: 2 Qershor, 2016

Digjet supermarketi “Maxi” në Ulpianë

Lokali në të cilin ndodhet supermarket “Maxi” në Ulpianë është përfshirë nga zjarri mëngjesin e sotëm.

Arbresh.info mëson se është djegur supermarket që ndodhet afër shkollës “Hasan Prishtina”.

Policia dhe Njësitë e Zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Për detaje ju informojmë më vonë.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...