Published On: 24 Janar, 2016

Digjet restorant “Kalaja” (Video)

  • Një restorant në Gjakovë, përkatësisht në dalje të qytetit është përfshirë nga zjarri.

Gazeta Express ka siguruar pamje ekskluzive nga vendi i ngjarjes te restoranti i quajtur “Kalaja” ndërkohë që ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet që shkaktuan zjarrin.

Restorani gjendet në dalje të qytetit të Gjakovës, përkatësisht në magjistralen për në Klinë.

Restorani ne Gjakove

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...