Published On: 30 Janar, 2016

Digjet një veturë afër Kaçanikut – shpëton familja (Foto)

  • Një makinë është djegur afër Kaçanikut. Udhëtarët kanë arritur të shpëtojnë pa lëndime.

‘Disa minuta para se vetura të merrte flakë udhëtarët që ishin brenda kanë arritur të zbresin dhe kanë shpëtuar pa lëndime’, thotë një qytetar që ka raportuar ngjarjen për Express.

I njëjti ka lajmëruar zjarrëfikësit të cilët kanë dalë në vendin e ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...