Published On: 11 Janar, 2016

Digjet një shtëpi në Prishtinë

  • “Një mashkull ka raportuar se nga zjarri i është djegur një pjesë e shtëpisë,” thuhet në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës

Më tej raportohet se zjarri është lokalizuar dhe pronarët e shtëpisë së bashku më një zyrtar policor kanë marr tretman mjekësor.

“Në vendngjarje kanë dalë njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale gjatë intervenimit lëndime trupore kanë pësuar pronari i shtëpisë bashkë me bashkëshorten dhe një zyrtar policor të cilët kanë pranuar tretman mjekësor,” përfundon njoftimi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...