Published On: 23 Janar, 2016

Digjet një pompë e benzinës në Podujevë (Video/Foto)

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm një pompë e benzinës në Podujevë është përshirë nga zjarri.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar Komandanti i Stacionit policor në Podujevë, Bekim Bislimi.

Bislimi ka thënë se nuk ka të lënduar dhe se ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

“Në mëngjesin e sotëm një pompë e benzinës është përshifrë nga zjarri. Epiket e policisë dhe zjarrfikësve kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes. Persona të lënduar nuk ka ndërkaq ende nuk dihen shkaqet e zjarrit”, ka thënë Bislimi./Indeksonline/

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...