Published On: 23 Maj, 2016

Digjet një kamion në autostradën Morinë-Prishtinë (Video)

Një kamion ka marrë flakë përderisa ishte duke lëvizur në autostradën Morinë-Prishtinë.

Shoferi ka frikë se mund të ndodhë ndonjë shpërthim. Kanë kaluar disa minuta por asnjë polic dhe zjarrfikëse nuk kanë mbërritur në vendngjarje./Noa.al/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...