Published On: 27 Maj, 2016

Digjet në Krujë autobusi me nxënës, 10 fëmijë në gjendje të rëndë (Foto)

Një ngjarje e Rëndë është shënuar në qytetin e Krujës ku një autobus me nxënës është përfshirë nga flakët duke lënë shumë të lënduar.

Autobusi i mbushur me fëmijë ka shpërthyer në flakë për shkaqe ende të pazbardhura, ndërsa autobusi ishte në ecje.

Nxënësit ishin nisur nga qyteti i Vlorës për një ekskursion në qytetin historik të Krujës.

10 prej fëmijëve mësohet se kanë marrë plagë të rënda dhe janë dërguar për mjekim të specializuar në Tiranë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...