Published On: 9 Prill, 2016

Digjet fabrika e këpucëve në Ferizaj

Fabrika e këpucëve “Geris” në Ferizaj ka marrë flakë për shkaqe ende të panjohura.

Nga policia Klan Kosova mëson se dëmet janë të konsiderueshme, ndërsa të gjitha njësitet policore dhe ato të zjarrfikësve janë në vendin e ngjarjes, duke u përballur me flakët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...