Published On: 16 Qershor, 2017

Digjet autobusi i linjës Podujevë-Prishtinë

Sot në mëngjes është djegur një autobus i linjës Podujevë-Prishtinë

Një autobus i udhëtarëve është djegur sot në mëngjes në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Vranidoll.

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes bëhet fjalë për autobusin e kompanisë “Beni 2” që qarkullon linjën Podujevë-Prishtinë.

Autobusi ishte duke lëvizur ndërsa është djegur, ndërkohë mësohet se askush nuk është lënduar.

Për ta shuar zjarrin në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia e Kosovës dhe zjarrfikësit./albeu.com/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...