Published On: 30 Tetor, 2016

Digjen edhe tri vetura në Prishtinë

Tri vetura janë djegur në rrugën “Ahmet Krasniqi”, në Prishtinë. Sipas Policisë, në rrethana të pa njohura janë përfshirë nga zjarri një Mercedes me targa vendore dhe një Pezho pa targa, pronë e dy personave.

Si pasojë e temperaturës së lartë ka filluar të digjet edhe një veturë tjetër e tipit Audi me targa vendore, si dhe disa rolete të banesës në katin e parë.

Nuk raportohet për të lënduar. Njësitet policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...