Published On: 16 Mars, 2016

Digjen edhe dy vetura zyrtare (VIDEO)

  • Rreth orës 23:00 të së mërkurës janë djegur dy vetura me targa zyrtare në Kosovë.

Njëra prej veturave është djegur në Ferizaj, dhe mësohet se ishte e një punëtori të Entit Social në këtë qytet.

Vetura tjetër është djegur në Gjilan, më saktësisht në oborrin e Gjykatës Themelore në qytet.

Këto djegie janë vazhdimësi e djegieve tjera të veturave zyrtare dhe e veturave të personave zyrtarë në Prishtinë./Gazeta Express/


Di

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...