Published On: 10 Mars, 2016

Digjen depot e “Viva Fresh”-it në Prizren

Rreth orës 21:30 minuta, në ambientet e depos së “Viva Fresh”-it në rrugën “Tirana” ka shpërthyer një zjarr i cili është lokalizuar nga njësiti i zjarrfikësve.

“Pas pranimit të informatës, Polica e Prizrenit ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka kuptuar se zjarri ka shpërthyer në depot ku janë të vendosur frigoriferët”, thuhet në raportin policor, transmeton Koha.net.

Sipas një menaxheri dyshohet se vlera e demit mund të jetë rreth 10 mijë euro. Dyshohet se shkaktari zjarrit të jetë rryma elektrik.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë hetues policorë dhe krim teknikët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...