Published On: 17 Janar, 2016

Diellza Kolgeci : Meshkujt seksi nuk i preferoj. Ata kanë tipare femërore…

Me Missin e parë të Kosovës, të bukurën Diellzë Kolgecin, revista Kosovarja ka realizuar jo pak intervista, të cilat duke i shfletuar ato , na rë në sy një bisedë paksa më e gjatë, nga e cila shkëputëm këto tri pyetje dhe tri përgjigje:

Cila është gjëja e parë që bën sapo hap sytë në mëngjes? Shkoj shpejt në dush të nxehtë, relaksohem, si peshku jam.

Kush është për ty mashkulli më seksi? Se pari, meshkujt seksi nuk i preferoj, sepse më duket se kanë tipare femërore. Ç’pjesë të trupit shikon në fillim të një mashkull? Duart, thonjtë, dhëmbët dhe vijat e fytyrës.

Nuk besojmë se do ishte përgjigjur Diellza ndryshe edhe sot po t i bëheshin këto tri pyetje .

Apo , të shohim , ç’do na thotë ajo në intervistën siç i quajmë ne – pa dorëza , në numrin vijues të Kosovares, me ç’rast do ia shtrojmë edhe këto tri pyetjet.
diellza_1452970996-1914864

diellza2_1452970997-7800216

diellza3

diellza1_1452970997-3376395

diellza7

diellza-kolgeci

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...