Published On: 31 Mars, 2016

Diellza flet për të dashurin e saj

Diellza Kolgeci ka zbuluar se është në lidhje dashurie.

Bukuroshja e njohur shqiptare ka folur për herë të parë për këtë marrëdhënie duke thënë se nuk është e fejuar e as e martuar por vetëm në lidhje me një person jo të famshëm, transmeton Telegrafi.

“Jam në lidhje, por as e fejuar as e martuar. Kur të jem me dokumenta atëherë do e bëj publike”, ka thënë ajo në emisionin “Natën”.

 Diellza ka zbuluar se i dashuri i saj është arkitekt dhe nuk dëshiron të jetë një fytyrë publike.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...