Published On: 17 Qershor, 2016

Diana Avdiu bën tatuazh, nuk e paramendoni ku e ka bërë (Foto)

Modelja Diana Avdiu së fundmi dhe për herë të parë ka bërë një tatuazh në këmbën e saj.

Ajo e ka reklamuar me një fustan të bukur të dizajnuar nga kreatorja e mirënjohur Vjollca Llapashtica.

Shenja që ajo e ka bërë është “XI” dhe nuk dihet kujt ia ka dedikuar, shkruan Telegrafi.

Diana u përfol për një lidhje me ministrin Blerand Stavileci, e cila asnjëherë nuk u konfirmua. /Telegrafi/

diana 1

diana 2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...