Published On: 2 Gusht, 2017

Dialogu Kosovë-Serbi, qeveria serbe konfirmon pjesëmarrjen

  • Kryeministrja serbe, Ana Brnabia tha sot se qeveria serbe do të marrë pjesë në dialogun e brendshëm për Kosovën

Brnabiq, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve në Podgoricë, tha se përshtypja e saj më e madhe se dialogu për Kosovën  ka filluar dhe se nisma e Presidentit është shumë e sukseshme, raporton Tanjug,

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...