Published On: 16 Shkurt, 2016

Di Maria: Duam trofeun e Ligës së Kampionëve

  • Anësori i PSG, Angel Di Maria, ka thënë se ata kërkojnë fitore ndaj Chelseat në Ligën e Kampionëve.

Ylli argjentinas tha se klubi i tij është i interesuar të fitojë këtë garë dhe që të arrijnë këtë do të bëjnë maksimumin.

“Me apo pa Mourinhon për ne nuk ndryshon shumë, në fund të fundi lojtarët nuk ndryshojnë dhe janë ata që kërkojnë fitoren në fushë”.

“Chelsea ka lojtarë të mëdhenj, por ne do të luajmë qet, ashtu siç bëjmë gjithmonë. Ashtu si të gjitha klubet e tjera të mëdha, edhe ne duam të fitojmë Ligën e Kampionëve. Këtë vit do japim maksimumin deri në fund”, ka thënë Di Maria.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...