Published On: 13 Korrik, 2017

Dhurata Hoxha-Fisnik Ismailit: Veç Rada Trajkovic pajtohet dhe bashkëndjen me ty

 • Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka i ka dalë në mbrojtje deputetes së PDK-së Ganimete Musliu nga akuzat e deputetit të Vetëvendosjes Fisnik Ismajli.

Hoxha ka thënë se me fyerjet e Fisnik Ismajlit për nënat shqiptare pajtohet vetëm Rada Trajkoviq.

Postimi i plotë i ministres Hoxha:

Unë kam fëmijë dhe si nënë do të doja që fëmijët ti ngjajnë Ganimetes e jo pasardhësve të bashkëpunëtorëve të Millosheviqit. Ne lindim fëmijë shqiptar, ti vazhdo fyeje nënën shqiptare për lindjet e saj. Veç Rada Trajkovic pajtohet dhe bashkëndjen me ty, kur i fyente nënat shqiptare.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. fery says:

  Del me shume se e qarte se …padronet e ministres Dhurata Hoxha njisoj , sikur ne kohen e Enver Hoxhes , kur Ai per 45 vite rreshte , i ndersente masat popullore , “kunder armiqeve te popullit “

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. fery says:

  Ketu ka dicka qe nuk shkon, ndoshta edukata e minustres, niveli i saje akademik, posti qe mbane ose dicka tjeter …dicka ketu eshte e sforcuar, e parakohshme, si thote populli , e pa pjekur …pa marre parasysh se cfare dhe kujte iu eshte drejtuar Fisnik Ismaijli

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...