Published On: 8 Gusht, 2016

Dhunonte bashkëshorten, arrestohet 30-vjeçari në Vlorë

Një person është vënë në pranga nga policia e Vlorës nën akuzën e ushtrimit të dhunës fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Në pranga ka rënë shtetasi Ernest Zeqo, 30-vjeç, banues në qytetin jugor.

Arrestimi i 30-vjeçarit është kryer në lagjen “Osman Haxhiu”, pas sinjalizimeve të ardhura nga fqinjët e çiftit.

Nga hetimet paraprake ka rezultuar se Zeqo ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes për motive të dobëta dhe se kjo e fundit dy vjet më parë ka qenë e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...