Published On: 20 Mars, 2016

Dhunoi ish bashkëshorten, arrestohet 40 vjeçari

  • Policia e Lushnjes ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Eugen Baho, 40 vjeç pasi ishte denoncuar nga ish-bashkëshortja për përdorim dhune edhe pse kjo e fundit kishte një urdhër mbrojtje nga gjykata.

Baho ishte shpallur në kërkim për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e Gjykatës”.  Ky shtetas ishte shpallur në kërkim policor pasi në Komisariatin e Policisë Urë Vajgurore, ka bërë kallëzim shtetësia R.B (e cila ka urdhër mbrojtje nga Gjykata), se më datën 18.03.2016, rreth orës 21.45 në banesën e prindërve të saj në fshatin Poshnje, Berat është dhunuar nga ish- bashkëshorti, shtetasi Eugen Baho.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...