Published On: 21 Maj, 2016

Dhunë seksuale në një tjetër jetimore në Shqipëri?! (Video)

Avokati i Popullit, Igli Totzani, gjatë një interviste për “TV Tema”, ka thënë se institucioni që ai drejton ka dyshime të bazuara se një skandal i ngjashëm me atë të Shkodrës ka ndodhur në një tjetër jetimore në Shqipëri.

Në intervistën e tij, Totozani jep detaje mbi rastin e abuzimit në Shkodër dhe hetimet që kanë nisur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...