Published On: 17 Shkurt, 2016

Dhjetëra autobusë me protestues nga Prizreni ia mësyjnë Prishtinës (Foto)

Në qytetin e Prizrenit protestuesit e opozitës veç kanë filluar që të grumbullohen në mënyrë që të bashkëngjiten në protestën e sotme që do të nis në ora 14:00, njofton Klan Kosova.

Janë dhjetë autobusë që tashmë janë të gatshëm di dhe katër minibusë që do të transportojnë këta protestues.

Gazetarja e Klan Kosovës, Arbëresha Shpati njofton nga Prizreni që ka mjaftë të interesuar që duan që të bashkëngjiten në protestë.

Image

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...