Published On: 21 Janar, 2016

Dhjetë vjet pa legjendën e urtësisë

Muharrem Sfarqa

U bënë dhjetë vjet pa legjendën e urtësisë, të filozofisë së papërseritshme politike dhe të ikonës udhëheqëse kosovare. Jam I sigurt që nuk është vetëm bindja ime, se Ibrahim Rugova po rritet me kalimin e kohës. Kjo u ngjan vetëm njerëzve të mëdhenj. Lavdi jetës dhe veprës së tij!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...