Published On: 10 Prill, 2016

Dhjetë të lënduar në një aksident trafiku në Fushë-Kosovë (Foto)

Dhjetë persona janë lënduar si pasojë e aksidentit të ndodhur në magjistralen Prishtinë- Fushë Kosovë, përkatësisht afër selisë së Bankës Botërore në Kosovë.

Në vendin e ngjarjes shihet vetura e ndihmës së shpejtë dhe Policia.

 Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka thënë për KosovaPress se në aksident janë përfshirë 5 vetura.

Hoxha tha se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar 10 persona, të cilët janë dërguar menjëherë për tretman mjekësor.

12980485-1197859700233562-1201267902-n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...