Published On: 17 Qershor, 2016

Dhjetë lojtarët që femrat çmenden pas tyre në Euro 2016 (Foto)

Një nga portalet më të famshme në botë për takime online, Meetic, ka kryer një studim rreth lojtarëve më të bukur në Kampionatin Evropian 2016.

Meetic ka pyetur 5.214 vajza, të gjitha mbi 18 vjet dhe nga vende si Franca, Gjermania, Italia, Holanda dhe Mbretëria e Bashkuar.

Dhe shumica vendosën që lojtari më tërheqës ishte Gerard Pique, ndërsa më poshtë keni dhjetëshen më tërheqëse. /Telegrafi/

10.Gary Cahill (Angli)

9.Iker Casillas (Spanjë)

8.Aaron Ramsey (Uells)

FBL-EURO-2016-MATCH16-ENG-WAL

7.Lorenzo Insigne (Itali)

Italy Training Session And Press Conference

6.Graziano Pelle (Itali)

Belgium v Italy - Group E: UEFA Euro 2016

5.Sergio Ramos (Spanjë)

Euro 2016 - Spain Press Conference

4.Mats Hummels (Gjermani)

5763ce4a69796f64d4000001

3.Cristiano Ronaldo (Portugali)

Real Madrid v Atletico de Madrid - UEFA Champions League Final

2.Olivier Giroud (Francë)

FBL-EURO-2016-MATCH 1-FRA-ROU

1.Gerard Pique (Spanjë)

gerard-piqu-1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...