Published On: 21 Qershor, 2016

Dhe Gramoz Palushi ishte me ju Shqipe!

Nga Çezar Ndreu

Dhe Gramoz Palushi ishte me ju Shqipe!

Djaloshi emigranti kukesian qe u vra nga huliganet greke, per ngjyrat Kuq e Zi

Askush ne gjithe ate mori festimesh nuk e perkujtuan Gramozin as Tifozat Kuq e Zi.
E as djemte e kombetares!
Pa fol per President Duken

Te gjithe ju sot jeni te mbuluar me Lavdi dhe bravo ju qofte
Por kurr mos e haroni Gramozin
Ai dha jeten e re per Ju
Ai eshte i vetmi qe e lau me Gjake
Fanellen Kuq e Zi

I perjetshem Kujtimi Yt Gramoz Palushi
Gjaku yt mos humpt kurre e u kujtofshe me breza !
Lavdi Heroi Kuq e Zi!

Çezar Ndreu's photo.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...