Published On: 25 Mars, 2016

Dha dorëheqje edhe kryetari i degës së AAK-së, në Kolovicë!

Kryetari i degës së AAK-së, në Kolovicë Nazmi Canolli, sapo ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit, raporton gazetablic.com

Dorëheqjen e tij e ka konfirmuar vetë Canolli, nëpërmes një njoftimi dërguar “Gazeta Blic”.

“Jam kryetar i degës së AAK-së në Kolovicës.Por sot jap dorëheqje të pakthyeshme”, ka thënë Canolli.

Ende nuk bëhet e ditur për arsyet e dorëheqjes.(Gazeta Blic)

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Dy antar te Aak thotë:

    Kolovica me rrethinen e saj qe njihet se metroregjion i ka dy antar te aak, dhe njeri antar ka qene edhe kryetar….koka bo nomi……..e tash qka bon Kosova pa aak te Kolovices pitoreske kesja lagje je te Prishtines Aakiste apo veveciste?!?,?,?,

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...