Published On: 13 Prill, 2016

Dezinformata se Agim Ramadani është vrarë te Rrasa e Zogut

Naser Vllasi

Mjerë për popullin tonë që bie pre e dezinformatave dhe njerëzve që flasin e rrëfejnë vetëm çka u konvenon atyre. 17 vjet pas vdekjes së Agim Ramadanit dëgjoj në tubime të thuhet se Agim Ramadani është vrarë te Rrasa e Zogut.
Njerëz të caktuar i vënë në pozitë të palakmueshme edhe krerët më të lartë të shtetit duke i dezinformuar! Me përgjegjësi të lartë them se Agim Ramadani është vrarë së paku 5 deri 6 km larg Rrasës së Zogut. Me informata të dokumentuara dhe plotësisht të sakta do dal atëherë kur ta shoh të arsyeshme, atëherë kur hipokrizia e disa individëve do më vijë në maje të hundës!

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. sefedin krasniqi thotë:

  SA MË SHUMË TË FSHIHET E VËRTETA, HIPOKRITËT THURIN DYSHIME DHE SPEKULIME TË REJA

  I nderuari Naser Vllasi,

  Kam lexuar disa herë shkrime tuat dhe më ke bërë të ndihem mirë. Edhe kjo që po thua me kompetencë se Agim Ramadani nuk është vra te Rrasa e Zogut më bënë të ndihem mirë sepse ka shumë zëra që thonë se as Agimi as Salih Çekaj nuk janë vrarë nga serbët. E kam lexuar intervisten tënde lidhur me Salihin dhe tërheqjen qe i keni bërë. E kam edhe unë një intervistë të pabotuar të Komandant Raketës që thotë se ai personalisht e ka terhjek trupin e Salih Çekajt nga vendi ku është vrarë.
  Mos pritni që hipokrizia të vjen në maje të hundës, se hipokrizia na ka mbërri në maje të kokës. Prandaj, thuaje atë që di, se i bënë nder të vërtetës. Sa të fshihet e vërteta, hipokritët thurin dyshime dhe spekulime të reaj! Agimin as Salhin apo ndonjë tjetër Nuk mund t’i bëj askush as më të vogël as më të mëdhenjë. As ata nuk kanë nevojë. U mjafton madhështia e tyre!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(21) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...