Published On: 25 Gusht, 2016

Detaje tjera për vrasjen e dyfishtë në Deçan: Viktimat dhe vrasësi ishin tezakë?

Komandanti i Policisë së Deçanit, Sejdë Dobraj, ka konfirmuar për Telegrafin vrasjen e dyfishtë që ndodhi mbrëmjen e sotme në Deçan.

Dobraj ka thënë se motivet e vrasjes lidhen me një incident të më parshëm, në mes familjes Lushaj dhe Ramaj.

Ai ka shtuar se identiteti i viktimave ende nuk dihet dhe se deri më tani është arrestuar një person i dyshuar.

 Telegrafi ka mësuar nga burimet e tij se të vrarët janë B.R. dhe  R.R. dhe se viktimat dhe vrasësi ishin  tezakë mes vete. /Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...