Published On: 27 Korrik, 2016

Dështon mbledhja e Komisionit për Buxhet dhe Financa

Ka dështuar mbledhja e Komisionit për Buxhet dhe Financa

Në mungesë të kuorumit ka dështuar mbledhja e Komisionit për buxhet dhe financa.

Në këtë mbledhje, që ishte paraparë të mbahej në orën 11:00, pritej të shqyrtoheshin projektligje dhe raporte të institucioneve të ndryshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...