Published On: 30 Janar, 2016

Dështon debati me Milaim Zekën? (Foto)

Gazetari Milaim Zeka, ka qenë i ftuar në emisionin politik ‘’Antipod’’, në televizionin First Channel. Bashkë me të, të ftuar ishin edhe ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, si dhe deputeti nga radhët e AAK-së, Pal Lekaj.

Por, emisioni është zhvilluar vetëm me Milaim Zekën, pasi ministri Abrashi dhe Lekaj nuk shkuan fare.

Sidoqoftë, Zeka nuk ka debatuar i vetëm, pasi në anën e tij të majtë dhe të djathtë kishte një kukull dhe një skicë të një personazhi të njohur nga letërsia dhe filmat e animuar, të cilët, siç duket, ia “kompensuan” mungesën e të ftuarve të cekur më lartë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...