Published On: 21 Shkurt, 2016

Dëshmitarët: E dëgjuam kur Oliveri dha urdhër për vrasjen e shqiptarëve (VIDEO)

  • Në emisionin Zona Express është transmetuar dokumentari “Oliveri i Tmerrshëm, Oliveri i Mirë”, ku trajtohet një prej krimeve më të tmerrshme të luftës së fundit.

Dëshmitarët e kësaj masakre, ku u vranë 31 njerëz, janë kthyer në vendin ku ndodhi krimi dhe rrëfejnë ekskluzivisht për emisionin Zona Express momentet e tmerrit.

Dëgjojeni rrëfimin rrëqethës të tyre.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...