Published On: 22 Dhjetor, 2015

Dëshironi të humbni peshë, ja pija e përkryer

Humbja e peshës nuk është gjëja më e lehtë në botë. Ju duhet vendosmëri e fortë për të arritur atë. Por ju tashmë e dini këtë gjë. Nuk keni nevojë të ju themi të tilla gjëra gjatë gjithë kohës.

Rruga juaj për të humbur peshe është plot me pengesa dhe kjo pije do të përshpejtojë procesin e djegies së yndyrnave tuaja.

Është freskuese dhe i ka të gjithë përbërësit e nevojshme për të përshpejtuar procesin e humbjes së peshës.

Këtu është receta:

Përbërësit:
1 lugë. rrënjë xhenxhefil, xhinxher
1 kastravec
1 limon
1 lime, limon jeshil
12 gjethe nenexhik
Ujë 1-litër

Udhëzime:
Të gjithë përbërësit futuni në një shishe qelqi me një liter uji, limonin e prerë në feta dhe kastravecin po ashtu. Xhinxheri në kubikë të vegjël. Mbajeni një natë pijen në frigorifer.

Pini 3 gota me këtë përzierje ditë për ditë. (në mëngjes dhe 30 minuta para ngrënies) Kjo përzierje e shëndetshme është ajo që ju duhet. Unë nuk jam i sigurt se sa ajo do të ju ndihmojë në sezonin e festave, por ju mund të filloni tani.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...