Published On: 16 Qershor, 2016

Deri në 37 gradë sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe shumë nxehtë, me erë të lehtë nga jugu. Temperaturat do të sillen prej 25 deri 37 gradë.

Në Shkup gjithashtu do të mbajë mot me diell, ndërsa temperatura do të arrij në 35 gradë Celsius.

Edhe në ditët në vijim pritet mot shumë i nxehtë, ndërsa kulmi do të arrijë të dielën, kur në disa pjesë të Maqedonisë temperaturat do të ngihen mbi shkallën e 40-të të termometrit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...