Published On: 19 Shkurt, 2016

Deputetja Haxhiu në gjendje të rëndë shëndetësore

Albulena Haxhiu është duke u trajtuar në QKUK.

Mjekja kujdestare Nerxhivane Halimi tha se deputetja e “Vetëvendosjes” nuk ka ardhur e alivanosur.

Megjithatë, gjendjen e saj shëndetësore ajo e vlerësoi jo të mirë.

“Ka gjendje jo të mirë shëndetësore. E kanë dërgu për ekzaminim të kokës,” tha Halimi.

Alban Krasniqi, bashkëshorti i deputetes Haxhiu, sipas gazetares së KALLXO.com nuk është lejuar ta vizitojë atë.

Ai është nxjerrë jashtë nga policia, ndërsa ka fyer forcat e rendit.

Mediet dhe askush tjetër nuk po lejohen të hyjnë në emergjencë, derisa deputetja të trajtohet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...