Published On: 1 Shtator, 2016

Deputetja Flora Brovina e braktisi GP të PDK-së

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka hyrë në sallën e Kuvendit të Kosovës, por nuk është ulur në pjesën e deputetëve të PDK-së.

Ajo është ulur te këndi ku ulen deputetët e pavarur ndërsa as nuk ka marrë pjesë në GP të PDK.

Ka qenë Shefi i ri i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti, i cili ka shkuar të flet me zonjën Brovina.

Ky veprim i deputetes Brovina me gjasë ka ardhur nga ofendimet që i janë bërë nga bashkëpartiakët e saj në përgjimet e zbuluara së fundmi nga gazeta online “Insajderi”.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    S ka menquri me te madhe se vete te terhiqesh atehet kure duhet te terhiqesh.Znj.Brovina keshtu ne moshe ( mbi 65 vj.) dhe e smure u deshe prej kohesh ta merre kete vendim .Ndoshta shume perpara se te emrohej “kryesuese ” e Kuvendit dhe te jete pjesemarrese dhe bashkefajtore e nji te keqeje qe do te pasoje nga ajo dite.Mose pere asgje tjeter , do te shkonte si nji heroinee Kosoves…keshtu , znj.Brovina po terhiqet sepse u detyrua te terhiqet pase aferes se tmerrshme te pergjimeve ku edhe ajo ishte perfshi

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...