Published On: 18 Gusht, 2016

Dëshmi për shpifësit

Deputetja e LDK-së ka shkruar në llogarinë e saj në Facebook se emrin e saj dhe të deputetit Shpejtim Bulliqi i ka larguar Qeveria e Kosovës në ceremoninë e inaugurimit të rrugës me emrin e djalit të zëvendëspresidentit të SHBA-së, Joe Biden.

Ajo ka publikuar edhe ftesën ku shihet se ajo ka qenë e ftuar.

“Dëshmi për shpifësit

Kjo ftesë, dërguar një deputeti të LDK-së, dëshmon se ftesat për ceremoninë e inaugurimit të rrugës janë dërguar nga ana e Kryeministrit, e jo nga Ambasada Amerikane. Pra, emrin tim dhe te kolegut tim z.Bulliqi e ka larguar Qeveria, e jo Ambasada Amerikane”, ka shkruar Osmani.

20160818212652124

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...