Published On: 28 Shkurt, 2016

Deputetit Hatim Baxhaku nga LDK i sulmohet llogaria në Facebook

Deputeti i LDK-se Hatim Baxhaku ka njoftuar se mbrëmë i është sulmuar llogaria e tij në Facebook dhe ka përsëritur qëndrimin e tij se qëndron fort prapa prononcimeve të bëra ne ato shkrime.

Baxhaku ishte nder deputetet e LDK së që nuk mori pjesë në seancën e Kuvendit të Kosovës kur u zgjodh presidenti i vendit.

Ja postimi i plotë

Të dashur miq.

Ju njoftoj se mbrëmë më është sulmuar llogaria ime në Facebook dhe më janë fshirë dy postim e mia të fundit.

Me këtë rast dua të deklaroj se qëndroj fortë prapa prononcimeve të bëra në ato shkrime.

Faleminderit

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...