Published On: 18 Prill, 2016

Deputeti shqiptar, diamante gruas për ditëlindje (Foto)

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj njihet tashmë që përveç politikës, fjalime të veçanta përgatit edhe për dashurinë që ka ndaj bashkëshortes apo dhe tre fëmijëve.

Ky postim është bërë dje, kur bashkëshortja e tij festonte ditëlindjen dhe ai nuk është kursyer aspak për ti dhuruar një komplet e  diamant. Por edhe një dedikim special për të.

Postimi

Kam 20 vjet që të bëj dhurata për ditëlindje dhe çdo vit më jep motiv më shumë të jem me ty. Ke 20 vjet që më gëzon çdo mëngjes dhe mbrëmje dhe çdo minutë, sa herë hap sytë dhe të kam pranë ty. Jeta ime ka qenë e ngopur me dashurinë që më ke dhuruar, me 3 yjet e jetës sime Ilenia, Eda, Kevin. Të dua pa asnjë mëdyshje edhe pse të kam mërzitur kur hyra në politikë pa dëshirën tënde, por gjithmonë më ke mbështetur. Je aq e dashur sa më do edhe me këtë padrejtësi që të kam bërë fëmijëve dhe ty duke ju dhënë pak nga koha jone ë çmuar edhe politikës e njerëzve në nevojë për pak mirësi . Të dua dhe të uroj plot dashuri përvjetorin tënd. Të uroj shumë lumturi në jetë!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...