Published On: 22 Korrik, 2016

Deputeti kurd që çmendte parlamentin turk – Video

Deputeti kurd Ferhat Encu, mbanë një fjalim të fuqishën dhe të guximshëm në Parlamentin Turk.
Gjatë fjalimit ai përballet me sharje dhe kërcenime për jetën nga deputetët turq në sallën e paralamentit.

 

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. fery thotë:

  Ka edhe ne Kosove patriot.Edhe neKosove pati patruot qe ia bine serbise shu*en ufull por , per fat te keq, pase luftes na kapi i keqi perparadhe shqiptaret e paditur dhe lakmitar e pranuan ne heshtJe kete diktat.Nga ai cast per cdo post ne Kosove vendosi Zyra e UNMUK -ut ne Beograd….dhe tash parashtrohet pyetja , kush vendosi qe UNMIK -u ta kete nji zyre ne Beograd dhe cili ishte roli i asaje zyre….?

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)
 2. Pardon …

  Kush ai p… none qe guxon me fol keshtu në Parlamentin Turk veç një kurdi patriot që lufton për lirine e Atdheut të vet!
  Kete duhet sjellur në Parlamentin e Kosoves me i çmend edhe jeniçeret vullnetarë shqiptarë të shekullit 21 qe ranë copë e thermi për Perandorine Osmane!
  Disa po na e çajne çapellen duke thene se perkthimi nr shqip nuk eshte i saktë. Mund të kete vetem 10% pershtatje.
  SK

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...