Published On: 26 Shkurt, 2016

Deputeti i LDK-së, Hatim Baxhaku s’do të jetë në seancë për zgjedhjen e Thaçit!

Sapo ka ardhur befasia e parë. Deputeti i LDK-së, Hatim Baxhaku ka thënë se nuk do të marrë pjesë në seancën e zgjedhjes së Hashim Thaçit, raporton Gazeta Blic. Ai këtë gjë e ka bërë të ditur në një shënim në Facebook.

Shënimi i plotë:

Te nderuar qytetare, miq , dhe votues te mi.
Duke pasur nje kerkese enorme per nje deklarim timin rreth zgjedhjes se Presidenti dua t’Ju njoftoj se do te respektoj vullnetin tuaj te shprehur gjitheandej ne takimet me Ju por dhe bindjet e mia dhe sot nuk do te jam pjese ne seancen ku Hashim Thaqi do te votohet per president.
Ju faleminderit per perkrahje, besim dhe mirekuptim.

Hatim Baxhaku – deputet

1111

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...