Published On: 8 Shkurt, 2016

Deputeti i kërkon sërish një favor Xhesikës, ja çfarë i shkruan

  • Xhesika Ndoja njëra ndër këngëtaret më të përfolura ditëve të fundit pas publikimit të një propozimi nga një deputet i Shqipërisë ku ai i kishte kërkuar të flejë me të e më pastaj këngëtarja të bëjë jetë princeshash e sheikësh, ajo ka pranuar edhe mesazhin e dytë nga po i njeti deputet.

Xhesika Ndoja flet sërish për portalin TetovaSot duke thënë se ka pranuar një sms ku deputeti i ka thënë se “mos prano asnjë ofertë nga askush e as nga kryeministria për të zbuluar emrin tim, çfarë do shume që do të ofrojnë do ti jap unë”.

Ditë më parë kryeministria i kishte kërkuar emrin e deputetit në këmbim të një shume parash por këngëtarja seksi nuk kishte pranuar.

Vazhdon misteri se i cilës parti është deputeti dhe cili është ai që propozon jetë sheikësh këngëtares seksi.

Por një premtim Xhesika i ka dhënë deputeti siç shprehet për TetovaSot, se as emri nuk do të bëhet publike e as nuk do të pranojë asnjë shumë parash nga askush

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...